سوسیس و کالباس انواع بسیار مختلفی دارد که هر زمانی که وارد سوپر مارکت بشوید حتما با چند مدل از آن آشنا خواهید شد. امروز قصد داریم به این سوال شما که فرانکفورتر چیست و چگونه آن را تهیه کنیم خواهیم پرداخت. با بخش سوپر مارکت انلاین فودوتو همراه ما باشید.
 
فرانکفورتر چیست
فرانکفورتر در نوعی از سوسیس و کالباس است که در امریکای شمالی به آن سوسیس وینر گفته می‌شود و عموما از انواع گوشت قرمز مانند گاو تهیه می‌شود. روش استفاده از آن برعکس بسیاری از انواع سوسیس و کالباس که معمولا سرخ می‌شود به صورت آب‌پز است. داستانی وجود دارد که اولین بار این نوع سوسیس توسط یک قصاب اتریشی و در شهر وین تهیه و عرضه شده است.
مشاهده و خرید
چگونه فرانکفورتر را سرو کنیم؟
همانگونه که در بالا اشاره کردیم، این سوسیس را سرخ نمی‌کنند بلکه به صورت آب‌‌پز می‌خورند. طعم این سوسیس معمولا دودی است و آن را با سس خردل، نان، ترب و یا سیب زمینی سرو می‌کنند.
 
تفاوت فرانکفورتر و هات‌داگ چیست؟
طعم و نحوه سرو این دو سوسیس با هم متفاوت است. فرانکفورتر به صورت گوشت قرمز چرخ شده که به صورت دودی و نیم‌پز شده به فروش می‌رسد و در نهایت نحوه سرو آن نیز به صورت آب‌پز شده است. اما هات داگ به صورت سرخ شده سرو خواهد شد و معمولا دودی نشده است.
 
سایر ساندویچ‌های خوشمزه ای که باید آن‌ها را امتحان کنید