منشور قوانین مشتریان

همواره سامانه فودرز افتخار داشته تا با ارائه غذای آنلاین به شما مشتریان عزیز پیشرو در ارائه خدمات حرفه ای این حوضه باشد. فودرز قوانینی را وضع کرده که شما عزیزان با مطالعه آنها از روند ارائه خدمات ما آشنا شوید تا ما بتوانیم نهایت سعی و تلاشمان را بکار کرفته و به بهترین شکل ممکن تجربه جدید ی را برای شما عزیزان به ارمغان آوریم.

فودرز تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد و هرگونه فعالیت مغایر با قوانین جمهوری اسلامی شامل درج موارد سیاسی و غیر اخلاقی پیگیرد قانونی داشته و باعث حذف اکانت کاربر خاطی می شود.

استفاده از نام و نام خانوداگی افراد جهت ثبت نام الزامی است در صورت استفاده از کلمات رکیک و الفاظ نا مناسب حساب کاربری شخص خاطی حذف خواهد شد.

سامانه فودرز صرفا فقط یک پایگاه واسط بین مشتریان و رستوران ها می باشد.

در هنگام ثبت سفارش توجه نمایید رستوران مورد نظر ممکن است با مشتری تماس گرفته تا از صحت سفارش با اطلاع گردد در صورتی که مشتری پاسخگو تماس نباشد ممکن است سفارش رد شود.

فودرز سعی دارد تا بهترین خدمات را از رستوران ها دریافت کرده و به شما ارائه دهد لذا هیچ گونه مسئولیتی در قبال کیفیت و ارسال سفارش شما عهده دار نیست.

هر گونه شکایت مشتری از رستورانی صورت گیرد به مدیر همان رستوران ارجاع داده خواهد شد.

زمانی که یک سفارش ایجاد شده و مبلغ آن از جانب مشتری پرداخت گردید دیگر امکان لغو و برگشت وجه وجود ندارد و تمام عواقب پیش رو افتاده به عهده مشتری می باشد پس در انتخاب خود دقت فرمایید.

زمان ذکر شده برای تحویل سفارش صرفا زمانی تقریبی بوده و این امکان وجود دارد تا تحت اثر شرایط خارج از کنترل رستوران این زمان افزایش یابد و یا حتی منجر به لغو سفارش گردد که در این صورت هزینه پرداختی شما مسترد خواهد شد.

رستوران ها تا محدوده هایی که مشخص کرده اند هزینه پیک آنها رایگان بوده در صورتی که سفارش شما خارج از محدوده باشد هزینه پیک بصورت اتوماتیک توسط سامانه به مبلغ پرداختی سفارش شما اضافه خواهد شد.

در صورت عدم تایید سفارش به هر دلیل، وجه پرداختی با توجه به سیستم بانکی تا حداکثر 72 ساعت مسترد خواهد شد و یا وجه پرداختی به اعتبار کیف پول مشتری در سایت اضافه می شود.

در صورت بروز هر گونه مشکل در پرداخت به عهده بانک مربوطه می باشد و در صورتی که وجهی از حساب مشتری کسر شده باشد و سیستم پرداخت آنلاین ناموفق باشد در طی 72 ساعت توسط سیستم بانکی به حساب مشتری خاطی برگشت داده می شود.

مسئولیت وارد کردن اطلاعات اشتباه از قیبل نام و نام خانوادگی , آدرس و شماره تماس کاملا به عهده مشتری خواهد بود و در صورت سفارش با اطلاعات اشتباه, وقفه و یا عدم تحویل غذا به عهده مشتری است و هزینه سفارش و ارسال غیر قابل بازگشت می باشد.

فودرز این حق را برای خود محفوظ می دارد تا به صورت مستقل در هر زمان و بنابر صلاحدید خود هر سفارش و یا نام کاربری را لغو نماید.

ما در تلاش هستیم تا طبق قرار داد با رستوران های که در سامانه فودرز مشغول به ارائه خدمات هستند تمامی استارندارد های فودرز را رعایت کرده و با اطلاعات صحیح و رعایت نکات بهداشتی به مشتریان خدمات رسانی کنیم.

مسئولیت اطلاعات نا مناسب رستوران ها کاملا بر عهده مدیر آن رستوران خواهد بود و فودرز هیچ گونه مسئولیتی در این مورد عهده دار نمی باشد.

در سامانه فودرز استفاده از واژه رستوران صرفا شامل : پزندگی , کله پزی , کافی شاپ و رستوران می باشد.

در سامانه فودرز زمان تایین شده ارائه خدمات بر اساس ساعات کاری و ذخیره انبار هر رستوران می باشد. در صورتی که سفارشی در ساعات فعالیت رستورانی ثبت شود و مبلغ آن پرداخت گردد اما رستوران مورد نظر در همان لحظه آمادگی لازم برای تهیه غذا را نداشته باشد این مسئولیت کاملا به عهده رستوران مورد نظر بوده ولی مورد نظر به اعتبار کیف پول مشتری عودت داده می شود.

در سامانه فودرز امکان اضافه کردن چند آدرس در پروفایل شما قرار داده شده است و نیازی به ایجاد اکانت دوم نیست لذا کاربری با یک اسم و مشخصات فقط می تواند یک اکانت کاربری داشته باشد و در صورت مشاهده اکانت دوم توسط ناظر سامانه حذف خواهد شد.

اگر مشتری حین سفارش در آدرسی که مشخص کرده است نباشد, سفارش به هیچ عنوان به جای دیگری که حضور دارد تحویل داده نمی شود و مسئولیت تمام مشکلاتی که از این نظر پیش خواهد آمد به عهده مشتری می باشد.

,در صورت مشاهده هر گونه ارسال توهین آمیز، تمسخر آمیز و یا بی احترامی به مدیران رستوران ها و مسئولان سامانه ، به کاربر خاطی اخطار داده می شود و در صورت لزوم کاربری وی مسدود خواهد شد.

همه قوانین سامانه در هر شرایطی و تا زمانی که سامانه فودرز نمایش داده خواهد شد به قوت خود باقی هستند و تمامی این قوانین امکان بروز رسانی نیز دارند و ما از شما میخواهیم که قبل از هر گونه سفارش قوانین سایت را مطالعه نمایید.

لوگو, کد های استفاده شده کلاینت, عکس های گرافیکی و تمامی محتویات از جمله متن های استفاده شده در سامانه فودرز کاملا محفوظ برای فودرز می باشد در صورت کپی برداری و نشر آنها پیگیرد قانونی بدنبال خواهد داشت.

امیدوارد هستیم با مطالعه قوانین سامانه فودرز از نحوه فعالیت ما با خبر شده و ما در تلاشیم تا طبق قوانین و استاندراد های خود بهترین خدمات را به شما مشتریان عزیز ارائه کنیم. شما نیز با ارائه انتقادات و پیشنهادات سازنده خود ما را در جهت هرچه بهتر شدن یاری فرمایید.


با تشکر گروه مدیریتی سامانه فودرز